שיווק שותפים יצירת מקור הכנסה נוסף

מחפשים את הדרך להפוך את האינטרנט למקור הכנסה? יותר מ-6000 תלמידים בקורס בטראלייף של אלכס פרידמן כבר מרוויחים כסף (שיווק דיגיטלי. הקורס הזה הוא לא עוד קורס שיווק דיגיטלי אלא קורס שיודע למקד אתכם בכלים החשובים ביותר ליצירת הכנסה דיגיטלית מניבה ומשמעותית. קורס בטראלייף ידוע כאחד הקורסים היחידים בהם תלמידים חסרי ניסיון בשיווק מצליחים להפוך לסיפורי הצלחה. חשוב לציין שההצלחה הזו מבוססת על עבודה קשה של התלמידים. אלכס פרידמן יודע לתת לכם את הכלים והידע לניצול נכון של כל רגע והשגת תוצאות מהירות.

קורס בטראלייף מלמד אתכם כיצד לשלוט בכל הכלים הדרושים להקמת קמפיין שיווקי בארץ או בחו"ל. מדובר בפרויקט אדיר באמצעותו תצליחו להפוך למשווקי אינטרנט ששולטים היטב בתחום, יודעים איך לכתוב בצורה משכנעת, מבינים איך לבצע תהליכי אוטומציה ובונים בהצלחה ובקלות משפכים שיווקיים.

הידע אותו תרכשו במהלך הקורס ישמש אתכם להפקת רווחים באמצעות תכניות שיווק שותפים בארץ או בחו"ל, קידום ומכירה של מוצרי מידע, שיווק של מוצרים פיזיים, מכירת חבילות תיירות ועוד. בוגרי הקורס מתרגמים את הידע שצברו להצלחה בתחומים רבים. תכני הקורס חיוניים גם לבעלי עסקים קטנים וגדולים שמעוניינים לייצור נוכחות דיגיטלית. רשת האינטרנט טומנת בחובה הזדמנויות רבות לרווח כספי – הגיע הזמן שגם אתם תתחילו להרוויח!

היום כבר לא צריך לשלם סכומי עתק לבתי ספר גדולים בכדי להשתתף בקורסים כלליים וארוכים. קורס שיווק שותפים, בטראלייף, ממקד אתכם נכון, כולל יותר יידע ומעניק כלים רבים נוספים. עם קורס בטראלייף אתם מגלים עולם חדש של שיווק דיגיטלי ולומדים הרבה יותר מאשר בקורסים אחרים בחינם.

רשימת התכנים בקורס

סוד ההצלחה הוא לימוד לפי פרקים. כל פרק בקורס מורכב מ-10 שיעורים קצרים. כדאי ללמוד את כל הפרקים בקצב של 2 פרקים בחודש תוך כדי יישום של המידע. רשימת הפרקים כוללת מיידנסט, מושגים בשיווק, אסטרטגיות שיווק, סקר שוק, וידאו, עמודי נחיתה, שימוש בבילדאול, משפכים שיווקים, פרסום ממומן, אוטומציות שיווקיות, מעקב והמרות, הנהלת חשבונות.

את הידע השימושי הרב הזה אתם מקבלים בחינם, כאשר לאחר השלמת מספר פרקים תתבקשו להירשם אל בילדראול (עלות של 29 דולר) על מנת לקבל את שאר התכנים. בעבור אלו שאינם מכירים עדיין את בילדראול נסביר שזוהי פלטפורמה באמצעותה קל לממש את התכנים בקורס. הפלטפורמה מרכזת במקום אחד את כל הכלים שמשווק דיגיטלי מצליח צריך בכדי לבנות את התשתית הדרושה לו לשיווק של עסק או מוצר.

עם בילדראול יש לכם את כל הכלים שמשווק דיגיטלי מתחיל או וותיק צריך בשביל להצליח. כאשר כל הכלים מרוכזים במקום אחד וניתנים לכם בעלות סמלית של 29 דולר לחודש – אתם מנצלים נכון יותר את המשאבים שלכם (זמן וכסף). חשוב להדגיש שהצלחה בתחום השיווק הדיגיטלי מצריכה השקעה של זמן וכסף. על מנת להצליח יהיה עליכם לרכוש כלים ולמצוא את הזמן ללימוד ותרגול. הקורס של אלכס הוא הזדמנות לצאת למסע מדהים יחד עם קהילה תוססת של תלמידים נוספים (רעבים להצלחה כמעט כמוכם). התלמידים מסייעים זה לזה, מעודדים ומושכים אתכם קדימה.

איך מצטרפים? הקישור הזה יביא אתכם את אתר הקורס בו תוכלו להירשם במהרה. לאחר הרשמה קצרה תקבלו אישור למייל שלכם ותוכלו להתחיל ללמוד. קליק אחד ואתם הופכים לחלק מנבחרת אקסקלוסיבית של משווקים דיגיטליים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support